Activiteiten en meer

 

Onderstaande activiteiten worden georganiseerd door de NCM


Boeken-uitleen

Tijdens de inloopochtenden is er de mogelijkheid om boeken en tijdschriften te lenen. Deze boeken en tijdschriften zijn afkomstig van onze leden. De opbrengsten van deze boeken-uitleen komen ten goede van de clubkas. Eric Tange is de beheerder van de boeken-uitleen.


Comité van ontvangst

Tijdens de inloopochtend ( de 2de donderdag v.d. maand) zijn  gastvrouwen/heer  aanwezig om nieuwe (aspirant) leden meer te vertellen over onze club.


Elke laatste vrijdag van de maand borreltijd

Dé gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van een drankje en een tapas.
Locatie Restaurant Mesón Mariano Camposol sector A  aanvang 16.00 uur.


Excursies

Regelmatig worden er excursies georganiseerd op gebied van cultuur en recreatie.


Gezellige avonden

Er worden regelmatig gezellige avonden georganiseerd. Gezellig met elkaar eten én met muzikale omlijsting.


Golf

In het winterseizoen worden er maandelijks wedstrijden georganiseerd op verschillende banen in de omgeving (4-bal texas scramble)
Contactpersonen: Leo van Brandwijk,  info@clubncm.es


Jeu de Boules

Er wordt jeu de boules gespeeld, bij restaurant Mesón Mariano, Camposol sector A. Start om 14:00 uur. Na afloop een gezellig samen zijn.
Voor meer info email: janvanderlans01@gmail.com


Lief en Leed

De activiteit Lief en Leed wordt gecoördineerd door Vacature.
Het doel van deze activiteit is om leden van de NCM bij ziekte (geen griepje) of ziekenhuis opname een hart onder de riem te steken door middel van een e-mail, of  een beterschap-kaartje namens de NCM.
Als er leden zijn die vinden dat iemand in aanmerking  komt  voor het bovenstaande, dan  graag even een mailtje naar info@clubncm.es


Tennis ( met zomer reces tot begin november)

Er wordt elke woensdagochtend getennist op de gemeentelijke tennisbanen in Puerto Mazarrón. Je kan je, voor het ontvangen van informatie aanmelden bij de whatsapp-groep “Tennis Puerto de Mazarron” ; zonder verplichtingen. Wil je meedoen , dan kun je dat melden via de whatsapp-groep,deze wordt beheerd door Gerty Rakels en is te bereiken op telefoon nr. +31 640288896



Onderstaande activiteiten worden georganiseerd door leden van de NCM. Deze activiteiten zijn toegankelijk voor leden en niet leden van de NCM. Deze activiteiten worden dus niet georganiseerd van uit de NCM. Tevens willen wij benadrukken dat deze activiteiten niet onder de dekking van de verzekering van de NCM vallen voor niet leden.



Scuba Duiken

Bij deze wil ik een nieuwe activiteit naar voren brengen: SCUBA DUIKEN  (duiken met perslucht) voor gebrevetteerde duikers.
Mocht je geen duikbrevet hebben maar wel interesse/vragen hebben , dan kun je ook contact opnemen – ik kan je wellicht verder helpen.
Zelf ben ik een ervaren, rustige duikster die graag met de camera onderwater gaat en wonende in Bolnuevo.
Zo kan ik o.a. genieten van een nachtduik rondom de rotsbij Puerto de Mazarrón.
Een duik hoeft naar mijn mening niet diep te zijn om er veel plezier aan te beleven!
Samen beleef je meer plezier dus daarom het idee om binnen de NCM een ´duikbuddy gezocht´ groep op te richten.

Als je interesse hebt neem dan contact op:
Helga van Heuzen, email: HeHaDive@live.nl


Fietsclub

Racefietsliefhebbers gezocht . Wist je dat?
Er al twee jaar een racefietsclubje bestaat voor krasse knarren dat hier met bijna altijd mooi weer prachtige tochten organiseert van 60 tot 100 kilometer. Omdat er ongemerkt nogal wat hoogtemeters worden gemaakt, ligt de gemiddelde snelheid rond de 20 km. Wij fietsen op woensdag en starten om 9.30. Afhankelijk van de tocht vertrekken we vanaf Buena Vista in Isla Plana of vanaf de Lidl in Puerto de Mazarron. Mocht je belangstelling hebben en/of een keer mee willen fietsen, neem dan kontakt op met Ernst Sluijs.

ernstsluijs@gmail.com tel.: 0031636397800 


Golfinstuif

Iedere donderdag middag is er een golf instuif bij Camposol Golf start om 13.00,  Contactpersoon is Kees Rokven, e-mail cees_rokven@hotmail.com


Klaverjassen

Om de andere week op maandag om 13.00 uur gezellig klaverjassen (Amsterdams) bij El Pilon in Mazarrón. Stuur even een mailtje en u wordt volledig op de hoogte gesteld. Contactpersoon is Kees Rokven, e-mail cees_rokven@hotmail.com


Padel

In Puerto de Mazarron ligt bij de tennisbanen een padel baan.
Het lijkt mij leuk en gezellig om elke week op een vaste dag en tijdstip een potje te dubbelen. Wie heeft er zin om mee te doen? De baan huur is 6 Euro per uur. Ik wil graag in september 2021 starten. Opgeven kan bij Marijke Holtslag, telefoonnummer 0031613037231 via de App of stuur een mail naar info@holbel.nl


MOTORRIJDEN

Ben op zoek naar leden die het leuk zouden vinden om af en toe samen een toertocht(je) te maken door het prachtige landschap van de Costa Calida.

Interesse? Neem  contact op met: Ben van der Zanden van Baren ,e-mailadres: benvdz@icloud.com


Wandelen


Zingen: “ Shanty en Evergreen  koor Mazarrón”

Wie graag leuk, gezellig en verantwoord wil zingen komt donderdag  van 17.00 – 19.00 uur naar de repetitie van ons Evergreenkoor bij Mariano’s. Wij zijn een dames- en herenkoor met een internationaal repertoire aan Evergreens (o.a. Spaans).
Op maandag bent u van  17.00 -19.00 uur welkom op de repetitie van ons Shantykoor bij Restaurant El Pilon in Mazarron.
Er wordt gezongen van oktober tot medio maart en ons streven is om jaarlijks enkele optredens te verzorgen. Voor info: Freddie Seinen telef. 0031-620136797 en Emmy Duijts telef. 608 996 991.